Nadwyżkowe OC dla Biur Rachunkowych

Gdy oczekujesz czegoś więcej...
Pozwól swojemu biznesowi rozwijać się w spokoju
Ubezpieczenie OC nadwyżkowe dla biura rachunkowego jest głównie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy wykonują działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W związku z tym, że kwota gwarancyjna OC obowiązkowego biur rachunkowych, jaka została ustalona przez ustawę, na poziomie 10.000 Euro nie wystarcza do zaspokojenia ewentualnych roszczeń, zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą ubezpieczenia nadwyżkowego. W naszej ofercie przygotowaliśmy Państwu szeroki zakres kwoty gwarancyjnej oraz możliwość poszerzenia obszaru ochrony ubezpieczenia.

Obszar oraz przedmiot ubezpieczenia
Obszar oraz przedmiot ubezpieczenia OC Nadwyżkowego dla biur rachunkowych określają Ogólne Warunki Odpowiedzialności Cywilnej Zawodowej danej firmy Ubezpieczeniowej.
Ubezpieczeniem OC objęta jest odpowiedzialność cywilna za szkody powstałe wskutek wykonywania czynności zawodowych podmiotu uprawnionego do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, na sumę gwarancyjną stanowiącą nadwyżkę nad sumę gwarancyjną wynikająca z zawartej umowy ubezpieczenia obowiązkowego.
 
Zaletami naszej oferty jest m.in : 
  • niska składka od 420 zł za rok,

  • rabaty za kontynuacje ubezpieczenia,

  • możliwość rozszerzenia ochrony,

  • płatność w 2 lub 4 ratach,

  • minimum formalności.

Formularz kontaktowy